KARGO & TAŞIMA ÜCRETLERİ

 

Lee Cooper online alışveriş sitesi üzerinden yapacağınız alışverişleriniz Türkiye genelinde MNG Kargo firması ile standart teslimat süreci içerisinde gönderilecektir. 750 TL üzeri tutardaki siparişlerde kargo ücretsizdir.

Teslimat ücretlerimizi aşağıdaki tablo üzerinden inceleyebilirsiniz:

 

 

TESLİMAT BÖLGESİ TESLİMAT TİPİ TESLİMAT SÜRELERİ TESLİMAT ÜCRETİ

750 TL ALTI

Standart Teslimat (MNG Kargo)

2-8 İş Günü

30 TL

 

 

KURALLAR VE KISITLAMALAR

  • Sitemiz üzerinden saat 15:00’a kadar vermiş olduğunuz siparişiniz aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilecektir.
  • Resmi tatil günlerinde verilen siparişleriniz bir sonraki iş günü kargo firmasına teslim edilecektir.
  • Özel indirim günleri, kampanya günleri vb. özel günlerde siparişlerinizin kargo firmasına teslimi 5-6 iş gününü bulabilmektedir.
  • Özel günler ve resmi tatil günlerinde siparişleriniz kargo firmasına bir sonraki iş gününde teslim edilecek şekilde planlama yapılacaktır.
 

 

SİPARİŞİN İŞLENME SÜRESİ

Sitemiz üzerinden siparişinizi bankamatik ya da kredi kartınızı kullanarak siparişinizi yarattığınızda, siparişiniz depo birimimize iletilecek ve ürününüz/ürünleriniz toplanmaya başlayacaktır.

 

TESLİMAT SORUNLARI

Ürünlerinizin teslimatında bir gecikme ya da teslim edilen ürünleriniz ile ilgili bir aksaklık olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerimiz üzerinden Müşteri Hizmetleri ekibimiz ile mutlaka iletişime geçmenizi öneririz.

​Ekibimiz yaşanan aksaklıkla ilgili olarak sizleri bilgilendirecek ve siparişinizi sağlıklı bir şekilde teslim alabilmeniz için gereken düzenlemeleri gerçekleştireceklerdir.

Müşteri Hizmetleri ekibimize aşağıda ilettiğimiz telefon numarası ya da "destek taleplerim" sayfamızda yer alan iletişim formumuz üzerinden ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri birimimiz yaşadığınız sorunları çözmek için Hafta İçi saat 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedirler.

Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : (0212) 951 1908

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR