İADE KOŞULLARI

 

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde, "hesabım" sekmesi altında yer alan "iade taleplerim" bölümünden talep oluşturarak ve adresinize en yakın MNG Kargo şubesine teslim ederek ücretsiz bir şekilde tarafımıza gönderebilirsiniz. Dilerseniz buraya tıklayarak adresinize kurye çağırabilirsiniz.

Siparişinizi kargo görevlisine/şubesine teslim ederken alıcı firma kod bilgisi olarak 610592730 kodunu iletmenizi önemle rica ederiz.

 

İadeniz tarafımıza ulaştıktan sonra kalite kontrol departmanına iletilecek, iade şartlarını karşılaması durumunda ödemenizin yapılabilmesi için muhasebe departmanına bilgi geçilecektir.

 

  • Kullanılan veya tadilat işlemi gören ürünler iade edilemez.
  • Ürün depoya girdikten sonra 7 iş günü içerisinde iade işleminiz yapılır.
  • Depoya teslim edilip edilmediğini, iade talebi oluşturduktan sonra size verilen kargo takip numarası ile takip edebilirsiniz. İade kargo takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak iade taleplerim kısmından iade kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.
  • İade işleminin tarafımızdan yapılmasından sonra -Lee Cooper’dan bağımsız- bankanızın çalışma şartlarına bağlı olarak 1-10 iş günü içerisinde kredi kartı ekstrenizde iadenizi görebilirsiniz.
  • İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
  • İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve faturası ile gönderilmesi gerekmektedir.
  • İç giyim ürünleri iade edilemez.


Sitemiz üzerinden alınan ürünlerde şuan için değişim işlemi yapılamamaktadır.


Önemli Hatırlatma:


İade edeceğiniz ürünü tarafımıza gönderirken lütfen kargo takip numarasını not ediniz. Bu bilgiyi sizden isteyebiliriz.

 

Faydalı Linkler:

Size en yakın MNG Kargo şubesi
Kurye Çağır
MNG Kargo İletişim
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR